Typy bonusov stávkových kancelárií

Typy bonusov stávkových kancelárií

Superscommesse.it porovnajte uvítacie bonusy na stávkových stránkach talianskych a zahraničných stávkových kancelárií schválených AAMS, aby ste mohli nájsť ten najvýhodnejší pre vaše Online stávky. Stávkové bonusy stávkových kancelárií sú rozdelené do 5 širokých kategórií: 1) žiadne bonusy na vklad 2) bonusy vyplatené pri prvom vklade 3) bonusy na prvú stávku 4) bonusy na vrátenie peňazí (náhrada stratených stávok) 5) opakujúce sa bonusy pre starých zákazníkov. Najlepšie stávkové bonusy sú vítané, ale Superscommesse.it zobrazuje tiež tie, ktoré sú vyhradené pre tých, ktorí už majú herný účet.

Čo je to Stávkový bonus?

Každý AAMS stávkovanie stránky (alebo takmer) predstavuje bonus. Čo je to Stávkový bonus? Je to ponuka, ktorú ponúkajú stávkové kancelárie buď novým účastníkom (tzv. bonus za uvítacie stávky) alebo už registrovaným zákazníkom (propagačné akcie alebo opakujúce sa bonusy). Online stávkové bonusy zvyčajne zodpovedajú hernému kreditu udelenému novým registrujúcim po splnení určitých podmienok. Je potrebné pripomenúť, že rovnaký kredit nie je stiahnutý okamžite, ale až po hraní podľa podmienok opísaných v propagačnej ponuke.

Aké sú typy bonusov ponúkaných stávkovými webmi?

Ako už bolo vidieť, bonusy môžu byť rozdelené na ponuky pre nových zákazníkov a propagácie pre už zákazníkov (novo registrovaných alebo dlhodobých). Prvé z nich sú zvyčajne označené vyššími sumami, zatiaľ čo druhé, aj keď môžu byť časté, majú rozhodne nižšie čísla.

Aké sú typy bonusových športov?

Bonusy pre nových zákazníkov (uvítací bonus alebo uvítací bonus) zahŕňajú:

Aké sú typy bonusových športov?

Prvý vklad stávkovanie Bonus. Všeobecne sa používa ako bonus uvítací stávkovanie viac stimulov na prilákanie nových zákazníkov. Ponuka je viazaná na výšku prvého vkladu vykonaného registrujúcim. Zvyčajne bookmakeri ponúkajú 50% alebo 100% prvého vkladu na bonusy. Tento bonus na prvý vklad (ale aj na druhý alebo tretí, v závislosti od podmienok poskytnutých stávkovou stránkou) môže byť vydaný v plnej výške po vykonaní vkladu alebo môže byť pripísaný na tranže v závislosti od objemu hry. V druhom prípade hovoríme o progresívnych bonusoch.

Žiadny vklad Bonus Pre stávky. Táto propagácia je spojená takmer výlučne s uvítacími ponukami stávkových kancelárií. V tomto prípade prevádzkovateľ v skutočnosti sprístupní novo zaregistrovanej sume, samozrejme nie je okamžite stiahnuteľný, začať stávkovanie. Rovnaký bonus bez vkladu môže byť spojený v rámci uvítacej ponuky bookmakera s inými propagačnými akciami uvedenými v tomto odseku.

Cashback bonus straty Cashback bonus, tiež známy ako cashback bonus, spočíva v vrátení percenta (zvyčajne 50% alebo 100%) stávkovej sumy v prípade straty hry. Tento typ ponuky môže prevádzkovateľ propagovať buď ako uvítací bonus pre nových účastníkov pri prvej kvalifikačnej stávke, alebo starým zákazníkom ako opakujúci sa bonus spojený s konkrétnymi udalosťami alebo zápasmi. Napríklad veľa stávkových kancelárií ponúka cashback bonus v prípade, že sa v stávkovom zápase vyskytne konkrétny výsledok (napr. 0 – 0). Na aktiváciu propagácie môže byť potrebný bonusový kód.

Zvýšené kurzy bonusy. Zvýšené kurzy sú propagačné akcie, ktoré odmeňujú nových zákazníkov “nafúknutými” multiplikátormi pri určitých stávkach. Zvyčajne zvýšené šance sú komplementárne k uvítací bonusy.

Mobilné stávkové bonusy. Platí pre stávky vyrobené výlučne z mobilných zariadení, ako sú smartfóny alebo tablety. Tento bonus sa môže líšiť v závislosti od stávkových kancelárií. Zvyčajne je pre mobil navrhnutý vyššie uvedený bonus cashback alebo freebet.


Aké sú bonusové stávky pre starých zákazníkov?

Bonusové stávky pre starých zákazníkov sú propagačné akcie, viac či menej personalizované, ktoré môžu byť použité na stávku zadarmo alebo na vrátenie peňazí v prípade straty. Tieto propagačné akcie sú zvyčajne ponúkané na športových podujatiach a sú viazané špecifickými podmienkami uvedenými v podmienkach promo akcie. Medzi tieto bonusy patria:

Opakujúce sa bonusy. Opakujúci sa bonus je veľmi krátkodobá cyklická propagácia, ponúkaná s pravidelnosťou alebo bez pravidelnosti, vyhradená pre tých, ktorí sú už zaregistrovaní na príslušnej stávkovej stránke. Ak sa chcete pripojiť k ponuke, niekedy musíte zadať propagačný kód. Príkladmi týchto opakujúcich sa bonusov je trojitá stávka s určitým minimálnym vkladom, s vrátením platby v prípade straty, alebo misie, ktoré sa majú dokončiť na získanie bonusov.

Freebet alebo stávka zadarmo. Pridelenie stávky zadarmo je druh bonusu, ktorý ponúkajú určité stávkové kancelárie novým aj starým predplatiteľom. Zvyčajne sa používa na najdôležitejšie športové zápasy sezóny (napríklad na finále Ligy majstrov alebo tenisový Grand Slam). Je zrejmé, že užívateľ nemôže vybrať sumu stávky freebet, ale je povinný ju staviť podaním stávok, ale môže vybrať akékoľvek výhry získané z stávky freebet.

Vklad Bonus alebo bonus. Tento typ ponuky, ktorý patrí do rodiny opakujúcich sa bonusov, ponúkajú rôzni bookmakeri personalizovaným spôsobom, zákazníci sa už zaregistrovali, a to ako Vernostná odmena, ako aj na podporu ich návratu do hry po období nečinnosti. Vyplatenie bonusu na herný účet je viazané na vklad uskutočnený v určitej lehote podľa podmienok propagácie s variabilným maximálnym limitom.

Bonusové stávky “prineste priateľa”. Kampaň” Prineste priateľa ” pozostáva z ceny vo forme bonusu pre nových klientov zaregistrovaných v bookmakeri v ich mene. Stránka uznáva zákazníkovi bonus určitej sumy (zvyčajne medzi 5 a 30 eurami) pre každého hráča, ktorý sa zaregistruje prostredníctvom referenčného kódu. V niektorých prípadoch využíva bonus aj užívateľ propagačnej akcie, T.J. získaný hráč, aj keď má menšiu sumu.

Viac Bonus. Násobok bonus spočíva, vo väčšine prípadov, zvýšenie multiplikátora aplikovať na karty s minimom udalostí, s minimálnou kvótou, ako je uvedené v podmienkach. Ďalším typom viacnásobného bonusu je druh poistenia pre používateľa v prípade viacnásobnej karty preskočenej na jednu nesprávnu predpoveď. Je zrejmé, že podmienky propagácie sa líšia od operátora k operátorovi. Predovšetkým musíme venovať pozornosť minimálnemu počtu podujatí, ktoré sa majú zahrnúť do harmonogramu, a minimálnej kvóte zvolenej pre každé jednotlivé stretnutie.

Leave a Comment