Výpočet stávkových kurzov: medzi percentami a reálnymi kurzami

Výpočet stávkových kurzov: medzi percentami a reálnymi kurzami

Medzi hlavné výhody, ktoré majú rôzne účty online hazardných hier, na ktoré sa dá staviť, je nepochybne to, že sa vždy môžete snažiť nájsť najvyššie kurzy pre svoju hru. A práve táto logika Superscommesse ponúka všetkým svojim čitateľom široké Porovnanie kurzov na mnohých športových podujatiach, čo svedčí o rozdieloch a najvyšších kurzoch. Ale ako vypočítate športové stávky? Aká je logika výberu určitej kvóty na športovú udalosť?

V tejto príručke uvidíme, ako fungujú šance na karty, ako sa čítajú podľa rôznych medzinárodných štandardov, ako vypočítať skutočné pravdepodobnosti a budeme analyzovať, čo je Agio, známe aj ako tabuľa. Ak hľadáte kurzy stávkových kancelárií dňa, môžete sa poradiť s dnešnými stávkami. Tu nájdete zoznam stávkových kancelárií, s ktorými pôsobia na základe licencie AAMS a ktoré ponúkajú najvyššie kurzy pre určité turnaje alebo športy.

Ako fungujú stávky

Každá kvóta navrhnutá stávkovými kanceláriami (t. j. agentúrami pôsobiacimi v stávkovom svete) zodpovedá pravdepodobnosti preloženej v číselnom vyjadrení, že tento výsledok bude realizovaný. Stávkové kurzy preto predstavujú súhrnné informácie o šanciach súvisiacich s výskytom udalosti. Všeobecnou zásadou je, že čím je kvóta nižšia, tým vyššia je pravdepodobnosť, že sa dá dosiahnuť.

Ako fungujú športové stávky? Najtradičnejším príkladom je Barcelona-Osasuna, pričom značka 1 bola zaplatená na 1, 05, pretože šance na výhru blaugrany sú veľmi vysoké. Keď súťažia Real Madrid a Barcelona, kurzy, ktoré ponúkajú stávkové stránky, sú zvyčajne vyššie. To tiež vysvetľuje, prečo v antepost alebo dlhodobých stávkach sú šance favoritov, s výnimkou extrémnych prípadov, relatívne vysoké: rozdelenie šancí je rozložené na mnoho tímov. Kluby pripísané na víťazstvo v Lige majstrov alebo šampionáte sú viacnásobné a v dôsledku toho sa neistota odráža v počiatočných kurzoch, ktoré majú tendenciu byť výhodnejšie.

Ako čítať stávkové kurzy?

Ako čítať stávkové kurzy?

Ako čítať stávkové kurzy? Patrí medzi najvyhľadávanejšie otázky na webe medzi nadšencami stávkovania. Ak chcete zistiť pravdepodobnosť, že operátor priradí ku každému výsledku, musíte vykonať veľmi jednoduchý vzorec: 100 / share. V dôsledku toho je rada zvyčajne nasledovná: stávka iba vtedy, keď sa vezme do úvahy, že skutočné šance na výhru sú vyššie ako tie, ktoré stanovili samotní obchodníci, samozrejme podľa vyššie uvedeného vzorca.

Výpočet stávkovanie Agio: o čo ide?

V oblasti športových stávok, doska, tiež nazývaná Agio, je percento reload na Kurzy, to znamená ziskové rozpätie bookmakera. Koncept výhody v športových stávkach je veľmi podobný konceptu hrable v pokri. Aby sme lepšie porozumeli koncepcii a výpočtu výhody pri stávkovaní, nazývanej aj tabuľa, pri tvorbe športových kurzov, berieme ako príklad najviac zľavnený podiel na futbalovom zápase: rovnaký alebo nepárny počet gólov. Jedná sa o veľmi jednoduchý stávkový trh, kde sa miera úspešnosti odhaduje na približne 50% pre každý z týchto dvoch výsledkov. V praxi bookmakeri často porovnávajú párny alebo nepárny výsledok s výsledkom hodenia mince. 50% pravdepodobnosť by mala mať za následok 2,00 pravdepodobnosť (100/2=50), ale ako si všimnete na všetkých stávkových kancelárií, dve” nepárne ” možnosti sú nikdy kótované na dvojnásobok stávky.

Napríklad pokiaľ ide o zápas Lazio-Empoli, párne výsledky sa navrhujú na 1.80, zatiaľ čo nepárne sa ponúkajú na 1.90. Rozdiel medzi skutočným podielom výsledku stávky (párne alebo nepárne) a podielom navrhnutým bookmakerom je definovaný ako doska alebo výhoda. Ak stále existuje niečo nejasné o výpočte stávkových kurzov a výhodou je ďalší príklad, ktorý určite umožní objasniť myšlienky. Ako vypočítate výhodu v športových stávkach? Na výpočet tabule je potrebné zhrnúť výsledky 100 divízií / podiel značiek. Zoberme si zápas Serie A v Bologni-Janov. Prevádzkovateľ navrhuje výsledok 1 (víťazstvo Bologna) na 2,38, znamenie X (kresliť) na 3,25 a podpísať 2 (úspech Janov) na 3,10. Pozrime sa teraz, čo je operátor doska vo vzťahu k hre práve uvedené. Výhoda tohto zápasu by sa rovnala (100/2,38)+(100/3,25)+(100/3,10), takže 42+30,7+32,2=104, 9%. Operator B tabule, pre rovnakú udalosť, je 41,6+31,25+32,2 = 105, 05%. Doska operátora C je namiesto toho 43,4+30,3+32,2=105, 9%. Celkovo pre Bologna-Janov je výhodnejšie staviť na Prevádzkovateľa a, pretože sa vzťahuje menšiu výhodu v celkovom výpočte troch kurzov zohľadnených. Toto je dôležitý výpočet na účely stávky, ale so službou porovnávania kurzov superscommesse sa môžete vyhnúť všetkým týmto výpočtom, pretože zakaždým uvádzame, ktorá je najlepšia šanca na výsledok, ktorý sa berie do úvahy. Tu sa snažíme podrobne vysvetliť, ako vypočítať kurzy v stávkach.

Nielen technické demonštrácie: výpočet tvaru demonštrácie a rating demonštrácie
Možno tvrdiť, že získané kvóty sa značne líšia od ponúkaných kvót. Okrem techník na nechty, čo je čistá indikácia maximálnej pravdepodobnosti, ďalšie faktory ,ako napríklad demonštrácia forma (na výpočet pravdepodobností na základe formy tímov v posledných 5 zápasoch), demonštračné hodnotenie (hodnotenie všetkých odohraných hier doma aj vonku). Kombinácia demonštrácií, vyhodnotenie typu zápasu (ako v tomto prípade derby, ktoré ruší faktor poľa), nedostupnosť a výhoda (ktorú sme vysvetlili vyššie) ovplyvnia skutočné konečné kurzy.

Leave a Comment