Živé stávky: zistite, ako fungujú a aké sú výhody a nevýhody

Živé stávky: zistite, ako fungujú a aké sú výhody a nevýhody

Ak ste fanúšikom športu a stávok, určite sa budete pozerať na futbalový zápas a pomyslíte si: “v krátkom čase niekto skóruje”. A skutočne po krátkom čase jeden z dvoch tímov vytvorí sieť.Vďaka stávkam v reálnom čase budete môcť túto intuíciu dobre využiť. Samozrejme každá stávka má svoje klady a zápory, a my s touto príručkou Vám pomôže pochopiť, čo sú zač. Trh so živými stávkami rastie v Taliansku čoraz viac a mnohí hráči sa venujú tomuto spôsobu stávkovania. Ak medzi nimi nie ste, nebojte sa, pretože spoločne zistíme, aké sú a ako stávkovanie funguje v reálnom čase.

Ako fungujú stávky live?

Ako naznačuje názov, ide o stávky, ktoré sa neuskutočňujú pred udalosťou, ale počas nej. Typ dostupných stávok je samozrejme nižší ako tie, na ktorých môžete hrať pred zápasom, ale stále sú veľmi zaujímavé, pretože šance môžu byť vysoké.Aby ste mohli staviť v živom režime, odporúčame vám sledovať udalosť a nespoliehať sa iba na inštinkt. Musíte pochopiť priebeh pretekov, aby ste mohli investovať svoje peniaze do stávky. To predpokladá, že musíte mať dostatok času na sledovanie hry naživo.Potom majte na pamäti, že typ možných stávok sa tiež mení v závislosti od športu. Ak hráte tenis, v skutočnosti môžete staviť na to, kto vyhrá set alebo hru, ak hráte basketbal, môžete staviť na to, koľko bodov sa dosiahne za štvrtinu, zatiaľ čo ak bodujete na futbal, môžete predpovedať, kto urobí gól ako prvý alebo kto vyhrá jeden z dvoch časov.

Stávkovanie na autorizovaných stránkach

Stávkovanie na autorizovaných stránkach

Najmä pre živé stávky môžete naraziť na zahraničných stávkových kancelárií a neoprávnené AAMS (Autonómna správa štátnych monopolov), štátnym orgánom, ktorý reguluje a riadi hru v Taliansku. Od roku 2012 je absorbovaná colnou a monopolnou agentúrou (ADM). Nezabudnite sa vyhnúť týmto stránkam, pretože hoci ponúkajú viac typov stávok a vyššie kurzy, ohrozujú vaše peniaze. Neboli by ste prvý tipujúci, ktorý by bol podvedený bookmakerom.

Pro

Ako už bolo povedané, každá stávka má svoje výhody oproti tradičným stávkam. Pokiaľ ide o živé, prvou výhodou je, aby hra, ktorú sledujete, bola veľmi zaujímavá. Ak máte silnú intuíciu o predpovedaní toho, ako to pôjde, môžete staviť za pár sekúnd a môžete využiť zaujímavé kurzy.

Tiež s live stávky Budete mať oveľa viac informácií o udalosti, ktoré nemáte pred zápasom. Napríklad v prípade silného dažďa môžete odvodiť, že to nebude rýchly závod, a preto nebude veľa cieľov. Alebo po niekoľkých minútach od začiatku je futbalista vylúčený a jeho tím je v ťažkostiach. To všetko sú veci, ktoré ste nikdy nemohli vedieť s istotou pred úvodným píšťalkou.

Zápory

Ako už bolo povedané, nemôžete staviť, ak nie ste sledovanie hry, alebo skôr, môžete, ale určite by to nebolo rovnaké. Takže musíte mať čas. Ďalšia vec, o ktorej sme už hovorili, sa týka obmedzených variantov stávok. K týmto faktorom sa musí pripočítať rýchlosť, s akou sa kurzy líšia: ak napríklad hráte tenis alebo basketbal, preklopenie kurzov bude trvať bod alebo trojnásobok. Takže môžete rýchlo vynechať ten správny čas na stávku, alebo naopak zistíte, že ste stavili príliš skoro.To všetko sú možnosti, ktoré musíte zvážiť, ak chcete hrať naživo. Zvážte tiež, že keď sa stane niečo dôležité, napríklad voľný kop z hranice alebo pokutový kop, kurzy budú pozastavené na niekoľko sekúnd. V tomto prípade nebudete môcť staviť až do opätovného otvorenia rovnaké.

Toto je jedna z tých otázok, na ktoré nie je možné dať určitú odpoveď. Záleží na vašich vášňach, na vašich vedomostiach o tomto alebo tom športe. Vo všeobecnosti však futbal, basketbal, volejbal a tenis sú športy, na ktorých môžete hrať v živom režime. Neverte tým, ktorí vám hovoria, že existuje šport, na ktorom je ľahšie vyhrať so živými stávkami: neexistuje Sprievodca, pretože existuje toľko premenných, ktoré nemôžete predvídať. Ale ak máte dobré vedomosti o športe, môžete sa pokúsiť predpovedať priebeh pretekov a potom môžete umiestniť dobrú stávku v správny čas.

Ktorí hráči môžu staviť naživo?

V podstate môžu hrať každý môže hrať naživo. Samozrejme musíte mať online účet s bookmakerom, dobrú pripravenosť reflexov, pretože budete musieť rýchlo staviť a mať dobrú znalosť športu a tímov alebo športovcov, ktorí hrajú. Ak nemáte jednu z týchto funkcií, odporúčame, aby ste neskúšali svoje šťastie so živými stávkami.Riskovali by ste len stratu peňazí a času. Ďalšou kľúčovou vlastnosťou, ktorá je dobrým stávkovým hráčom NAŽIVO, je uvedomenie si, že môžete vyhrať, ale že môžete tiež stratiť. Jedným z rozdielov oproti tradičným stávkam je to, že pri stávkovaní NAŽIVO môžete v priebehu niekoľkých sekúnd staviť na akúkoľvek dostupnú udalosť a keďže môžete hrať na všetkých významných udalostiach, ktoré sa konajú na svete, vždy nájdete niečo, na čo by ste mohli staviť. Riziko však spočíva v tom, že namiesto toho, aby ste boli koníčkom alebo hrou, začína sa stať posadnutosťou, ktorá vás tiež môže viesť k nepretržitému stávkovaniu a potom vyhodiť všetky svoje peniaze, takže hrajte zodpovedne.

Leave a Comment